У Києві підняли найбільший прапор України

У Києві підняли найбільший прапор України

До Дня Державного Прапора України у багатьох містах країни пройшли урочисті заходи.


У День Державного Прапора України у багатьох містах були урочисто підняті українські прапори. Про це повідомляє Укрінформ.

У Києві 23 серпня було піднято на флагшток найбільший прапор України, його підняли ветерани АТО і ООС. Урочиста церемонія пройшла за участю мера Києва Віталія Кличка та загальновійськового взводу роти Почесної варти.

День Державного Прапора в столиці вперше проходить на території Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні”.

Крім того, прапор України замайорів у різних куточках світу, пише Ракурс

Блакитно-жовтий прапор майорів у столицях Європи, Канаді, США, на півдні Африки, у стародавньому місті Петра в Йорданії, на узбережжі ОАЕ та у мексиканській долині Теотіуакан. У Греції повітряна куля пронесла український стяг над найвищим високогірним озером Пластира, а у Загребі наш прапор піднявся на найвищу будівлю.

Нагадаємо, сьогодні Україна святкує День прапора. Свято встановлено «задля вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України».