Представництва Кримської платформи працюватимуть у низці інших країн – Зеленський

Представництва Кримської платформи працюватимуть у низці інших країн – Зеленський

Офіси Кримської платформи, які працюватимуть задля деокупації Автономної Республіки Крим, діятимуть не лише в Україні, а й у низці інших країн.


Про це йдеться на сайті президента України.

«Кримська платформа існуватиме не тільки в Києві. У Києві буде центральний офіс, а в багатьох країнах, де є підписанти, – там будуть відкриватися ті чи інші напрями, пов’язані з деокупацією Криму», – розповів президент України Володимир Зеленський.

Президент зазначає, що декларацію за результатами установчого саміту мають підписати 45 країн. При цьому документ залишається відкритим, тому інші держави теж матимуть змогу приєднатися.

Він також зауважив, що деякі країни не можуть підтримати цю платформу з різних причин – політичних чи економічних, зокрема й через тиск Росії.

Нагадаємо, сьогодні, 23 серпня відбудеться установчий саміт Кримської платформи. Представники понад 40 країн і організацій зберуться у Києві, щоб обговорити питання, пов’язані з окупацією Криму. На якому рівні будуть представлені держави-учасники та яка мета заходу, розбиралося «Слово і діло».