Миколаївець встановив новий рекорд до Дня Незалежності України

Миколаївець встановив новий рекорд до Дня Незалежності України

Мешканець Миколаєва Віталій Охрименко встановив новий рекорд України з бігу сходами вгору. Чоловік подолав 10 958 сходинок на Флотському бульварі міста за 120 циклів. Про це повідомляє Голос України.


Саме 10 598 днів Україна є незалежною державою станом на 24 серпня 2021-го року. Тож рекорд присвячений 30-ти річчю з дня народження країни. Досягнення зафіксували представники обласної федерації легкої атлетики.

«Віталій Охрименко здолав заплановані сходинки. На це він витратив дві години 42 хвилини та 26 секунд», — зазначив президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області Володимир Кілярський.

Встановлення рекорду відбулося під час проведення спортивно-патріотичного свята «Здорова нація-30».  В програмі заходів також відбулися дитячо-юнацькі активності; показові виступи зі змішаних видів єдиноборств, боксу, дитячого бразильського джиу-джитсу; майстер-класи з поводження зі зброєю та вибухівкою; майстер-класи з надання до медичної допомоги;  майстер-клас з козацьких бойових мистецтв. В заходах взяли участь як професійні спортсмени, так і аматори.